اخبار ارز دیجیتال

رمز ارزِ Pax: روسیه در حال ایجاد اولین رمز ارز چند ملیتی است

رمز ارزِ Pax: روسیه در حال ایجاد اولین رمز ارز چند ملیتی است cover 1
نوشته شده توسط admin

به صورت غیر منتظره ای در پایان قرن ۱۲ ، چنگیز خان بزرگترین امپراتوری جهان را تاسیس کرد و کنترل جاده ابریشم را که از چین تا شرق اروپا وسعت داشت را بدست گرفت. جاده ابریشم تحت حفاظت مغول ها در طول دوره pax mongolicaدر برابر مهاجمین از امنیت بالایی برخوردار بود علاوه بر این که تجارت آزاد و بدون مالیات از چین تا کشورهای مدیترانه منجر به ثبات سیاسی و اقتصادی کشورهای منطقه شده بود.

رمز ارز pax

اخیرا رئیس جمهور روسیه ، ولادمیر پوتین با الهام از مقیاس Pax Monogolica پس از مشورت با متخصصان Vitalik Buterin و مشاوران اتریوم از پانزده کشور از جمله ایالات متحده آمریکا ، هند ، اسرائیل ، ارمنستان و ترکیه طرحی ابتکاری برای بلاک چین و ارزهای رمزپایه پیشنهاد داد.
طرح پیشنهادی پوتین در نوع خود اولین است به متعهدترین بازارهای اقتصادی در سراسر آسیا ، اروپای شرقی ، آفریقا و آمریکای جنوبی به واسطه بلاک چین و قرارداد های هوشمند تکنولوژی با استفاده از رمز ارز چند ملیتی جدیدی که با عنوانBRICS و اتحادیه اقتصادی اوراسیا (EEU) و کشورهای عضو مطرح است متصل خواهد بود.
کشورهای عضو که با پتانسیل رشد اقتصادی فوق العاده شناخته شده اند می توانند ورود خود را به این رمز ارز اعلام کنند. بحران اقتصاد جهانی سال ۲۰۰۷ – ۲۰۰۸ باعث رکود اقتصادی این کشورها شد. افزایش نرخ های اتحادیه ها و قیمت جهانی کالاها ، رشد اقتصادی این کشورها را کاهش داده است. این ابتکار عمل می تواند به اقتصاد کشورهای عضو به واسطه تغییرهای تکنولوژیکی که ایجاد می کند رونق بدهد.

درباره نویسنده

admin

دیدگاهتان را بنویسید