اخبار ارز دیجیتال

جان مک آفی، پیش بینی خود درباره بیت کوین را دو برابر کرد: بیت کوین به ۱ میلیون دلار می رسد

جان مک آفی، پیش بینی خود درباره بیت کوین را دو برابر کرد: بیت کوین به ۱ میلیون دلار می رسد cover1 810x1080 810x1080
نوشته شده توسط admin

جان مک آفی (John McAfee)، مؤسس شرکت McAfee Associates، شرکت نرم افزاری شناخته شده، همیشه به بیت کوین خوش بین بوده است، در واقع، وی همیشه با این حقیقت در جدال بوده است.

مک آفی در جولای، با ترس و نگرانی زیاد و عدم اطمینان در مورد فورک پیش روی بیت کوین در ۱ آگوست( ۱۰ مرداد)، گام به جلو نهاد و با جسارت اعلام کرد که می خواهد تا ۱۰ میلیون دلار بر روی این که در عرض سه سال، قیمت بیت کوین بالاتر از ۵۰۰.۰۰۰ دلار می رود شرط بندی کند و در صورتی که پیش بینی اش درست از آب درنیاید در تلوزیون ملی کارهایی انجام می دهد.

این پیش بینی در آن زمان مضحک به نظر می رسید و بسیاری از افراد تعجب کردند که او چگونه می خواهد بر روی وعده اش بایستد- با این حال، اکنون که بیت کوین از مرز ۱۱.۰۰۰ دلار عبور کرده، مک آفی نه تنها حاضر به عقب نشینی نیست بلکه کار را سخت تر هم کرده است.

این کارشناس خبره در تکنولوژی به صراحت اعلام کرده است:

“هنگامی که من قیمت ۵۰۰.۰۰۰ دلاری بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۰ را پیش بینی کردم، این مدل، مدل مورد استفاده برای پیش بینی قیمت ۵.۰۰۰ دلاری بیت کوین تا پایان سال ۲۰۱۷ شد. BTC (بیت کوین) بسیار سریع تر از فرضیات مدل من شتاب گرفت. حالا پیش بینی می کنم که تا پایان سال ۲۰۲۰، بیت کوین به ۱ میلیون دلار می رسد.

درباره نویسنده

admin

دیدگاهتان را بنویسید